telefon: 0(530) 553-3030

Sepetinizde ürün bulamadık !

Nasıl Sipariş Verebilirim

Öncelikle, sistem üzerinden öncelikle üyelik işlemi yaparak teslimat sürecinde ihtiyacımız olacak olan ulaşım ve iletişim bilgilerinizin bizde kayıtlı olmasını sağlamış olursunuz. Sitemizdeki modellerden bütçenize ve zevkinize uygun olanları seçtikten sonra (koltuklarda renk seçeneklerinizi de tespit ettikten sonra), iki şekilde siparişiniz oluşturabilirsiniz:

İnternet ile Sipariş

İsterseniz sitemiz üzerinden almak istediğiniz modelleri sepete atarak detaylarınızı (renk, takım, şekil vs) sipariş formundaki açıklama bölümüne yazarak ödeme şekliniz (Nakit/Kredi Kartı/Ön Ödemeli/Elden Ödeme)  seçimini yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş formunuz bize geldiğinde, tarafımızdan siparişinizin teyidi yapılır ve sipariş teslim süreciniz başlatılmış olur.

Telefon ile Sipariş

Siteyi kullanmak istemeyen müşterilerimiz doğrudan telefon ile bize ulaşıp modelleri, detayları ve ödeme şekillerini bildirip sürecin başlamasını sağlayabilirsiniz. Bizim oluşturacağımız sipariş formunuzu mail adresinize yollayarak anlaşmaya varılan ürünler ve detayla ile ilgili bir dokümanda sizin elinizde olmuş olacak ve teslimatı da bu formdan takip edebileceksiniz. Siparişlerinizin başlatılması için %50’lik kaporanın ödemesini havale veya sitemizde bulunan güvenlik sertifikalı sanal posu kullanarak kredi kartınızla da yapabilirsiniz.

Siparişleriniz ortalama 7 ile 21 gün arasında teslim edilecektir. Mücbir sebeplerden dolayı gecikme söz konusu olması durumunda tarafımızdan size bilgi verilecektir. İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet ile kavuşmanız için biz gayretli bir şekilde çalışmaktayız.